Basen

Oddajemy do dyspozycji naszych Gości basen całoroczny z sztuczną falą! Basen główny ma wymiary 10m x 4 m, a głębokość do 120 cm. Temperatura wody ok. 28 stopni.

Basen w Willa Róża Wiatrów w Karpaczu
Sauna w Willa Róża Wiatrów Karpacz

Sauny

W saunie organizm poddany jest działaniu suchego, gorącego powietrza, które w krótkich okresach czasu ma podwyższoną wilgotność, oraz działaniu niskich temperatur podczas schładzania ciała zimną wodą i powietrzem. Sauna fińska w równym stopniu oczyszcza duszę oraz ciało. Pod wpływem ciepła rozszerzają się pory, a szkodliwe produkty przemiany materii usuwane są z potem.

Siłownia

Do dyspozycji gości lubiących aktywną formę spędzania czasu i dbających o sylwetkę oddajemy przestronną salę fitness wyposażoną w wysokiej jakości sprzęty do ćwiczeń takie jak: atlas, bieżnia, rowerek, orbitrek, rower do spinningu, tutaj mogą Państwo spalić kalorię, odzyskać sprawność i poprawić swoje samopoczucie, bo nic tak dobrze na nie nie wpływa jak ruch!

Siłownia w Willa Róża Wiatrów w Karpaczu.
Willa Róża Wiatrów piłkarzyki.

Bilard i piłkarzyki

Specjalnie dla fanów sportów „przy stole” mamy przygotowany bilard oraz piłkarzyki. Odrobina ducha rywalizacji oraz cała masa zabawy sprawiają, że rozgrywane mecze są doskonałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu wolnego.

Willa Róża Wiatrów strefa relaksu.

Dostępność pokoji

Sprawdź dostępność pokoji w wyznaczonym terminie pobytu

Co nas wyróżnia

Willa Róża Wiatrów jest obiektem, który wyróżnia się domową atmosferą. Z racji, uniwersalnego podejścia naszego personelu i kierownictwa, każdy gość może poczuć się wyjątkowo. Zwracając uwagę na rodziny korzystające z naszych usług, jesteśmy w pełni przygotowani, aby zapewnić im atmosferę gdzie poczują się komfortowo.

Kuchnia, która w szczególny sposób dba o podniebienia naszych gości hotelowych jak i z zewnątrz, serwuje dania, które za każdym razem cieszą się pozytywną opinią gości. W sezonie letnim nasz obiekt jest przygotowany na przyjęcia weselne, komunie i chrzty. Na terenie obiektu znajduje się miejsce do zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu.

Kontakt